• Wycieczka do Jurajskiego Parku Dinozaurów

• W dniu 17 czerwca uczniowie z klas I - IV wyruszyli na wycieczkę integracyjną razem z klasą I ZPO w Wąsewie. Celem wycieczki był Jurajski Park Dinozaurów koło Białegostoku. Po Parku oprowadził nas miły Pan Przewodnik, który bardzo ciekawie opowiadał o dinozaurach. Wszyscy słuchali w skupieniu, z zainteresowaniem zapamiętując ciekawostki z życia dinozaurów. Zwiedziliśmy Farmę Grzybów i Owadów. Eksponaty były pokaźnych wielkości. Do zdjęć uczniowie chowali się pod kapeluszami grzybów. Po zwiedzaniu był czas na atrakcje - wyśmienita zabawa w parku rozrywki - a tu park linowy, karuzele, samochodziki, rowery wodne, gry w automaty. Na stoisku z pamiątkami do wyboru było wiele gatunków dinozaurów.

Po pobycie w Parku Dinozaurów posililiśmy się w McDonald`s oraz pizzerii. Z pełnymi brzuszkami udaliśmy się do kina na seans filmowy "Buzz Astral".

Pogoda nam dopisała. Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do domów.

Dziękujemy wychowawczyni klasy I z ZPO w Wąsewie - Pani Małgorzacie Malickiej oraz uczniom klasy I za wspólnie, mile spędzony czas.

• VI Gminny Konkurs Matematyczny "LICZYDŁO"

• W dniu 3 czerwca w naszej szkole odbył się VI Gminny Konkurs Matematyczny "Liczydło". Do konkursu przystąpiło 28 uczniów klas IV - VIII ze wszystkich szkół naszej gminy.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Amelia Wojciechowicz - ZPO Wąsewo

II miejsce - Sebastian Kołodziejczyk - ZPO Wąsewo

III miejsce - Maja Stepnowska - PSP Brudki Stare

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy, życzymy dalszych sukcesów. Każdy z uczestników otrzymał upominek i dyplom. Dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli uczniom w przygotowaniach do konkursu: Pani Agnieszce Łojek, Pani Małgorzacie Pawłowskiej, Pani Klaudii Pazik. Organizatorem konkursu była Pani Katarzyna Kryspin.