• SKOsztuj jak smakuje życzliwość😊

• W Dniu Życzliwości życzliwi uczniowie naszej szkoły z pomocą życzliwych rodziców przygotowali smakołyki na Kiermasz Słodkości Na Dzień Życzliwości. Organizatorem imprezy byli opiekunowie SKO i Samorządu Szkolnego przy współpracy szkolnego pedagoga.

Po zakupieniu smakołyków uczniowie mieli możliwość skonsumowania słodyczy w Kawiarence Życzliwości w gronie kolegów. Dzień upłynął nam na słodko, żółto i w atmosferze życzliwości. Uczniowie wymieniali się życzliwymi uwagami i zwrotami do kolegów. Na gazetce pojawiło sie Drzewo Życzliwości. Wybrano w tym dniu Życzliwego Ucznia - Oliwię Kanię. Gratulujemy!

• 17 listopada - XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Nasza szkoła wzięła udział w obchodach XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Do klas przychodzili szkolni egzaminatorzy i ich asystenci, by przeprowadzać testy wiedzy ze znajomości tabliczki mnożenia. Uczniowie bawili się znajomością tabliczki mnożenia podczas zabaw i gier matematycznych - planszowych, karcianych. Na zakończenie Pani Dyrektor razem z lokalnym koordynatorem akcji - p. Katarzyną Kryspin rozdały uczniom certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.

• Apel SKO - podsumowanie października

• Spotkaliśmy się na apelu szkolnym, by podsumować działania SKO w miesiącu październiku.

Oto wyniki zmagań uczniowskich:

Mistrz Oszczędzania:

I miejsce - Kornelia Wysocka

II miejsce - Antonina Kropiwnicka, Hanna Kropiwnicka

Systematycznie Oszczędzający:

I miejsce - Błażej Kusik

II miejce - Wiktoria Prusik

III miejsce - Bartosz Śpiewak

Super Klasa:

I miejsce - klasa II

II miejsce - klasa III

III miejsce - klasa VI

Uczniowie zostali nagrodzeni upominkami. Gratulujemy i zachęcamy do dalszego oszczędzania.