• KręglowiSKO

• Uczniowie klas VI - VII wyjechali w dniu 14 grudnia na kręgielnię do Ostrołęki w ramach Mikołajek klasowych.

• "Dzieci Dzieciom"

• W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w akcji charytatywnej, która obejmowała pomoc rzeczową kierowaną do wychowanków placówek opiekuńczo- wychowawczych w województwie mazowieckim. Wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom i nauczycielom serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych Domów Dziecka za pomoc w zorganizowaniu zbiórki różnorodnych materiałów piśmienniczych, zabawek, artykułów spożywczych, środków do higieny. Organizatorami zbiórki w szkole było SKO i SU.

• Podsumowanie listopada w SKO

• W dniu 6 grudnia Opiekunowie SKO podsumowali miesiąc listopad.

Systematycznie oszczędzający: Maja Brejnak z klasy IV, Bartosz Śpiewak z klasy II, Maja Łoniewska z klasy VII.

Mistrzowie oszczędzania: Bartosz Śpiewak z klasy II, Kornelia Wysocka z klasy III, Maja Łoniewska z klasy VII.

Super klasa:

I miejsce klasa II,

II miejsce klasa III

III miejsce klasa IV.

Każdy w wyróżnionych otrzymał prezent - gadżet z logo Banku Spółdzielczego w Wąsewie.

Nagrodzono także uczestników konkursu na zakładkę SKO z materiałów wtórnych: Maja Brejnak, Szymon Bloch, Aleksandra Łoniewska, Błażej Kusik, Kacper Orłowski, Aleksander Groszyk. Maja Brejnak wykonała także zabawkę z surowców wtórnych. Gratulujemy pomysłów. Pracownikom Banku Spółdzielczego w Wąsewie dziękujemy za piękne gadżety z logo banku.

• PiżamowiSKO

• W dniu Andrzejek uczniowie naszej szkoły - członkowie SKO - w nietypowych, piżamowych strojach bawili się na szkonlej dyskotece. W pokoju wróżb można było poznać swoją przyszłość - było magicznie. Nie zabrakło smacznych akcentów - pizza, frytki i kebab.