• Powitanie Wiosny

• W dniu 22 marca uczniowie naszej szkoły ubrani na zielono i żółto radośnie witali Wiosnę. W tym dniu umówiliśmy się, że tradycyjne plecaki zastąpimy "czymś" niezwykłym. Pomysłowość uczniów zadziwiła wszystkich. Zamiast plecaków były worki na śmieci, kosze na bieliznę, wózki, koszyki na zakupy i wiele innych nowości. Wśród uczestników zabawy uczniowie wybrali najbardziej nietypową rzecz zamiast plecaka.

Na uczniów czekała w tym dniu moc atrakcji. Zabawy zaczęliśmy od ekologicznego działania. Każda klasa wykonała prace plastyczno - techniczne z materiałów wtórnych. Powstały doniczki, zielniki, gra ekologiczna, robot, papierowe torebki, stroje ekologiczne. Potem uczniowie przystąpili do dyktanda ekologicznego. Na zakończenie dnia spotkaliśmy się na wspólnych zabawach wiosennych. W grupach przystąpiliśmy do szeregu zadań wiosennych: krzyżówki, zagadki, rysowanie bociana z zamkniętymi oczami, śpiewanie piosenek tematycznych.

Zabawa była doskonała. A Wiosna - długo wyczekiwana - została przez uczniów powitana jak należy. Witaj Wiosno!

• Podsumowanie lutego - apel SKO

• Najlepiej oszczędzająca klasa - klasa III, na drugim miejscu klasa I, a kolejna klasa II

Mistrzami oszczędzania zostali:

- Michał Masłowski - kl. 1, Amelia Gałązka - kl. 3, Hubert Górka - kl. 2, Alan Wójcik - kl. 8.

Mistrzowie systematyczności:

-  Maja Łoniewska - kl.5, Michał Masłowski - kl. 1, Hubert Górka - kl. 2.

• NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

• 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym dniu młodzież z naszej szkoły oddała hołd, złożyła kwiaty i zapaliła znicze pod pomnikiem ppor. Aleksandra Kuleszy. Cześć Jego Pamięci.

• Apel SKO - podsumowanie stycznia

• Najlepiej oszczędzająca klasa - klasa III, na drugim miejscu klasa VIII, a kolejna klasa I.

Mistrzami oszczędzania zostali:

- Alan Wójcik - kl. 8, Michał Masłowski - kl. 1, Zofia Nowak - kl. 3.

Mistrzowie systematyczności:

- Amelia Gałązka - kl. 3, Anna Zdunek - kl. 7, Maja Łoniewska - kl.5

• JESTEŚMY RAZEM - POMAGAMY

• Nasza społeczność szkolna włącza się w akcję pomocy dla obywateli Ukrainy. Zwracamy się z ogromną prośbą o zaangażowanie i dołączenie do zbiórki.