• Aukcje SKO

21 marca - wiosenne obchody Dnia Gofra

8 Marca - GofrowiSKO

21 listopada - Dzień Życzliwości z SKO

Zachęcamy do aktywnego udziału w kiermaszu pod hasłem "Troszkę słodkości w Dzień Życzliwości"

6 grudnia - PiernikowiSKO

30 listopada - AndrzejkowiSKO

22 listopada - Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W tym szczególnym dniu odbył się kiermasz słodkości SKO - piernikowy i babeczkowy zawrót głowy.

Członkowie SKO jak zawsze dopisali

i wiele grosików na słodycze wydali.

Aukcja pierników i słodkości SKO

W dniu 18 grudnia odbyła się przedświąteczna aukcja pierników i słodkości SKO Do zakupu było wielu ochotników. Przysmaki szybko znalazły nabywców i zostały ze smakiem skonsumowane. Po minach zajadających można było zauważyć, że słodkości były przepyszne.

Aukcja ozdób i kart świątecznych SKO

W dniu 21 grudnia, podczas Szkolnej Wigilii, jak w każdym roku, odbyła się świąteczna aukcja ozdób i kart przygotowanych przez członków SKO. Były bombeczki, choineczki i tłumy aniołków. Zebrane do sprzedania artykuły szybko znalazły nowych właścicieli. Oby były świąteczną ozdobą w ich domach.

Aukcja SKO

W dniu 13 grudnia odbyła się przedświąteczna aukcja SKO „MIŚ 2017”. Aukcję prowadził pan Leszek. Do licytacji było wystawione mnóstwo zabawek, które bez trudu znalazły nowych właścicieli. Po minach kupujących widać było zadowolenie. A i misie z pewnością znów poczuły się potrzebne w rękach dzieci.

Kiermasz książek

Od dnia 14 grudnia rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książki. Członkowie SKO pozyskiwali w ten sposób fundusze, a kupujący mieli okazję nabyć nową, ciekawą lekturę „do podusi”. Popularnością cieszyły się książki o słynnych piłkarzach, księżniczkach oraz pozycje naukowe. Cieszymy się, że akcja przyczynia się do popularyzacji czytania wśród najmłodszych.

Sprzedaż kalendarzyków

Na początku grudnia członkowie SKO razem z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego zorganizowali sprzedaż kalendarzyków - cegiełek dla potrzebujących, chorych dzieci. Wspólnie zgromadzone pieniążki zastały przekazane na konto Fundacji. Liczy się każdy grosz i nasze dobre chęci.

Korki zbieramy – wspólnie pomagamy!

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem i gorącymi sercami przystąpili do akcji zbierania korków. W tym roku pomagamy w leczeniu chorej Basi. Przekazaliśmy już kolejną „wielką” porcję korków. Basi obiecujemy dalszą pomoc i życzymy wiele, wiele zdrówka!

Akcja „Góra Grosza” zakończona!

Oto zestawienie zbiórki pieniędzy  na akcję „Góra Grosza” przez poszczególne klasy:

Klasa II – 10,03 zł

Klasa III – 22,27 zł

Klasa IV – 54,57 zł

Klasa V – 89,45 zł

Klasa VI – 25,37 zł

Łącznie zebrane zostało 201,69 zł. Serdecznie dziękujemy w imieniu potrzebujących dzieciaków wszystkim klasom, a szczególnie klasie V, która zebrała najwięcej pieniążków. Pamiętajmy! Warto pomagać!

Kiermasz - Aukcja SKO „BombkowiSKO”

W dniu 21 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz - aukcja SKO "BombkowiSKO". Aukcję poprowadzili członkowie SKO z klasy VI z opiekunem SKO. Do licytacji zostały wystawione ozdoby choinkowe z motywem SKO wykonane przez członków SKO. Były stroiki, choinki, wiele bombek i kart świątecznych.

Aukcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród rodziców, uczniów, jak i zaproszonych gości. Wszystkim dziękujemy za wsparcie naszej akcji i życzymy zadowolenia z zakupionych ozdób.

Aukcja SKO „MIŚ”

W dniu 16 grudnia odbyła się w naszej szkole aukcja SKO "MIŚ". Aukcję poprowadził Bartek z klasy VI, który doskonale sprawdził się w nowej roli. Na licytację zostały wystawione różnego rodzaju zabawki, gry, puzzle, pluszaki i wiele innych gadżetów. Aukcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Chętnych do zakupów było wielu. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na szczytne cele.